Рядова цегла: основні переваги та правила вибору

Цегла – це один із найпопулярніших будматеріалів. Він широко використовується в процесі зведення різних будівель. Рядова цегла підійде для будівництва стін, перегородок, організації фундаментів та інших конструкцій. Варто розібратися з особливостями матеріалу, щоб ухвалити правильне рішення.

У чому полягають переваги рядової цегли?

Сильних сторін у цього матеріалу справді чимало. Серед найважливіших моментів можна виділити:

 1. Міцність. Матеріал високоміцний та надійний, тому конструкції з нього виходять довговічними. Цегляні стіни відрізняються гарною здатністю, що несе, і не деформуються від різних негативних факторів навколишнього середовища.
 2. Гарна теплоізоляція. У рядової цеглини відмінні теплоізоляційні властивості. У приміщеннях пануватиме дійсно комфортний мікроклімат. Взимку в кімнатах буде тепло, а влітку – прохолодно, тож енерговитрати знизяться.
 3. Чудова звукоізоляція. Стіни з цегли мають хороші показники шумоізоляції. У приміщеннях пануватиме атмосфера затишку та тиші. Особливо це важливо, якщо будинок планується зводити в жвавому районі.
 4. Пожежностійкість. Рядова цегла не займатиметься і плавитиметься. Безпека будівлі та її мешканців підвищиться. Цегляні стіни витримають підвищений температурний режим, вогонь не охопить всю споруду.
 5. Привабливий вигляд. Такий матеріал виглядає презентабельно та дуже естетично. Завдяки цьому будинок набуде індивідуального характеру та викличе непідробне захоплення у випадкових перехожих.

Можете замовити цеглу на https://alex-group.com.ua/ua/kirpich/rjadovoj-kirpich/ , щоб отримати якісний та надійний матеріал. Він виправдає сміливі очікування і стане справді вигідною інвестицією.

Критерії вибору рядової цегли

Щоб отримати необхідний матеріал, варто звернути увагу на його вибір. Серед основних критеріїв:

 • вид цегли: вона може бути облицювальною, керамічною, силікатною і так далі, вибір залежить від конкретного завдання та вимог до об’єкта;
 • розміри та форма: орієнтуйтесь на проект будівництва, щоб підібрати найбільш підходящий матеріал;
 • якість: цегла має бути однорідною, не мати на поверхні вм’ятин і тріщин, щоб конструкції прослужили максимально довго;
 • відтінок: матеріал запропонований у продажу в найширшому асортименті відтінків, так що ви легко реалізуєте будь-яку дизайнерську задумку;
 • вартість: ціни на хорошу рядову цеглу не можуть бути надто низькими, тому уважно вивчайте характеристики матеріалу, адже потрібно знайти золоту середину;
 • виробник: він має бути перевіреним та надійним, щоб ви вигідно вклали власні гроші.

Варто оглянути цеглу на https://alex-group.com.ua/ , щоб придбати якісні матеріали. Це ваша можливість організувати довговічні конструкції!